Ana sayfa Civciv Civciv Satışı – Sahibinden Civciv – Satılık Civciv

Civciv Satışı – Sahibinden Civciv – Satılık Civciv

Civciv satışı
Civciv satışı

Civciv Satışı ,Civciv Satışlarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Özellikle Hindi Çiftliği bünyesinde bulabileceğiniz en sağlıklı ve iyi yetiştirilmiş civcivlerin tamamını müşterilerimiz için hazırlamış bulunuyoruz. Çiftliğimiz bünyesinde tüm kanatlı hayvanlarımızın yavrularını sizler için istediğiniz miktarda ve türde satış gerçekleştirmekteyiz. Özellikle tüm hayvanlarımız profesyoneller tarafından yetiştirilmekte olup hayvan bakmaya en uygun koşullarda yetiştirme süreci sağlanmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından çiftliğimizde Hindi, Tavuk, Sultan Tavuğu, Ördek gibi çeşitli kanatlı kuşların yetiştiriciliğini yapıyoruz. Tüm hayvanlarımızı gönül rahatlığı ile satın alıp besleyebilir ve çiftleştirebilirsiniz. Özellikle hayvanların tamamı hijyenik bir ortamda, oldukça sağlıklı koşullar ile yetiştirilip büyümektedirler.

Civciv Satışı

Sizler için satışa sunduğumuz çeşitler arasından istediğiniz kanatlı kuşun yavrusunu ve Civcivini satın alıp besleyebilirsiniz. Civcivler tamamen yetiştirilmeye açık, sevimli ve verimli canlılardır. Örneğin bir Ördek yavrusu satın aldığınızda bakımını çok kolay bir şekilde üstleneceğiniz hayvan edinmiş olursunuz. Ördekler genel olarak doğal koşullara karşı oldukça dirençli hayvanlardır ve büyüme evrelerinde neredeyse hiçbir sıkıntı çekmeden olgunlaşırlar. Bununla beraber Hindiler gibi Ördekler de hızlı bir şekilde gelişim evrelerini tamamlayıp yavru hallerinden, civcivlikten çıkarlar. Bunun yanı sıra satışını sürdürdüğümüz Tavuk ve Horoz yavruları da Civciv sınıfında olup diğer hayvanlarımıza oranla gelişim süreçlerini nispeten daha geç tamamlarlar. Bir Hindi 40-45 günlükken doğurganlığa başlayabildiği gibi Tavuklar için bu süre ilk 120 günden az değildir. Bu sebepten dolayı civciv alımı yaparken çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

Sahibinden Civciv

Civciv satın alıp beslemek ve ticaretini yapmak birçok kişi tarafından günümüzde oldukça rağbet gören bir alan oldu. Özellikle de küçük çiftlikler ve bahçeler sürekli olarak civciv bakmaya uygun yerler haline geldiler. Civcivlerinize iyi bir bakım verip yetiştirdiğiniz taktirde sizler için çok verimli hayvanlar olacaklardır. Hem yumurta ve süt ürünlerinden faydalanabildiği gibi kümes hayvanlarının aynı zamanda etleri de tam bir protein deposu olarak karşınıza çıkacaktır.

Satılık Civciv

Hindiciftligi.com aracılığı ile istediğiniz kadar Civciv’i sizlere satıyoruz. Tüm kuş türlerinden Tavuk, Hindi, Ördek, istediğiniz yavruları bize bildirmeniz yeterlidir. Hepsi ve daha fazlası için İnternet sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.


SİPARİŞ HATTI:  05523002123