Ana sayfa Civciv Civciv Satışı – Toptan Civciv Satışı

Civciv Satışı – Toptan Civciv Satışı

Civciv satışı
Civciv satışı

Eskiden pazarlarda satılan civcivler boyanarak renkli hale getirilir bir süre sonra bu sevimli canlılar telef olurdu. Günümüzde ise civciv üretimi oldukça ciddi bir iş haline geldi. Çünkü doğal ve hızlandırılmamış olan civciv satışı kaliteli tavuklar ve kaliteli yumurtaları ortaya çıkarıyor. Bunun için de doğal yolla beslenen ve lezzetli olan civcivlerin üretilmesi önem kazanıyor.

Civciv satışı konusunda hizmet almak isteyen birçok kişi, firmamızı tercih ederek ördek, hindi, kaz ve tavuk civcivlerini temin edebilmektedir. Kümes yetiştiriciliği yeni başlayanlar için önemli bir aşama olan civciv satın alma konusunda doğru adresi arayan herkes, firmamızı tercih edebilmektedir. Civciv satışı ve civciv yetiştiriciliği konusunda her zaman güvenle hizmet alabileceğiniz firmamız, en kaliteli ürünleri elde etmeniz için size doğal üretim çiftliğinin kapılarını açıyor.

Kaliteli civciv ve kanatlı hayvanın yanı sıra organik yumurta da temin edebileceğiniz firmamızda birçok farklı türde civciv bulmanız mümkün olacaktır.

Tavuk Civcivi

En fazla sipariş edilen civciv satışı tavuk civcivleri olmaktır. Hem ucuz olması hem de farklı cinslerin her zaman el altında bulunması nedeniyle tavuk civcivleri çok tercih edilmektedir.

Atak-S civciv çeşidi 2-3 yıl yumurta verir ve Türkiye’nin ilk yerli civcividir. Rengi siyahtır ve doğal yumurta üretimi konusunda oldukça başarılıdır. Hatta çift sarılı yumurtalar bu türlerden çıkabilir. 18. Haftadan itibaren yumurta verebilmektedir.

Hindi Palazı

Et bakımından en verimli tür olan hindi palazı, lezzetli etleriyle bilinirler. Kırmızı ete en büyük alternatif olan hindi eti, birçok kişinin tercihi olmuştur.

Broiler Etlik

Çabuk büyüdüğü için çok sık tercih edilen Broiler etlik cinsi civcivler, bol et az kemik üretmektedir. Ancak bu tür birçok kişi için sağlıklı değildir. Hızlı büyümeleri ve yemlenmeleri nedeniyle doğal tavuklardan farklı olurlar.

Tamamen doğal yemlerle beslenen ve GDO içermeyen organik civcivler de firmamızdan satın alabileceğiniz civciv çeşitleri arasındadır. Oldukça sert kemikleri olduğundan normal tavuktan daha geç pişerler. Her türlü civciv satışı için firmamızla iletişime geçebilir, ördek ve kaz yavruları konusunda da sipariş verebilirsiniz.