Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Hindi Çiftliği tüm hayvan severler ve çiftlik ürünlerine meraklı olan insanlar için hizmet vermeye devam ediyor! Özellikle firmamız bünyesinde bulabileceğiniz en sağlıklı kanatlı kuş hayvanlarını sizlere temin ediyoruz. Hem bireysel olarak bahçeniz için istediğiniz hayvanı satın alabilir, hem de çiftliğiniz için toplu halde firmamız bünyesinden alım gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel olarak uzman ekibimizce yetiştirilen hayvanlarımızın tamamı yüksek sağlık değerlerinde, proteinli ve iyi bakılmış şekilde büyütülmektedirler.

Hindi Çiftliği olarak sizlere başta çok sağlıklı Hindiler olmak üzere, Ördek, Tavuk, Horoz, Osmanlı Sultan Tavuğu gibi çok çeşitli türlerin satışlarını sağlamaktayız. Tüm bu satışlarla birlikte profesyonel yapımızdan sonuna kadar faydalanabilirsiniz ve sizlere tüm yardımı da bakım süreci boyunda vermeye hazırız. Özellikle birbirinden farklı kuş türlerimiz nedeniyle ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz konusunda garanti verebiliyoruz. Hindi Çiftliği uzun yıllardan beri Türkiye’nin birçok bölgesine hayvan satışı gerçekleştirmektedir. Tüm hizmet şartlarımız yüksek hijyen ve sağlık değerlerinde gerçekleşmekte olup, hayvanlarımızın tamamı sağlıklı, hastalıksız, iyi yetiştirilmiş ve büyütülmeye hazır hayvanlardan oluşmaktadır.

Sizlere sunduğumuz tavuklarımız tamamen sağlıklı ve doğurganlık değeri yüksek, iyi proteinli ve eti bol hayvanlar olarak karşınıza çıkarlar. Aynı zamanda yine firmamız bünyesinde en çok tercih edilen Ördek ürünü başta olmak üzere, doğal hayata karşı oldukça dirençli ve dayanıklı hayvan türlerinden olmaktadırlar. Ördekleri rahatlıkla besleyip büyütebileceğiniz gibi telef olma ihtimallerini de son derece azaltmış olursunuz. Hindi Çiftliği aracılığı ile yine etinden çokça faydalanılan ve her yıl yoğun olarak satışı gerçekleşen Hindileri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra oldukça ender ve güzel bir tür olarak kabul edilen Osmanlı Sultan Tavuğunu da Hindiciftligi.com aracılığı ile rahatlıkla bulabilir ve satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Hindi Çiftliği olarak tamamen müşteri dostu bir anlayış benimsediğimizi gönül rahatlığı ile sizlere söyleyebiliriz. Türkiye standartlarında bulabileceğiniz en iyi, sağlıklı ve verimli kanatlı kuş türlerinin tamamını sizler için sağlıyoruz. Eğer sağlık değerleri yüksek, hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınız çiftlik hayvanları arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Bizimle hemen iletişime geçerek profesyonel ekibimizden yardım almaya başlayabilirsiniz.


SİPARİŞ HATTI:  05523002123