Ana sayfa Hindi Hindi Satışı – Diyarbakır Hindi Satışı

Hindi Satışı – Diyarbakır Hindi Satışı

Hindi Fiyatları
Hindi Fiyatları

Hindi Çiftliği tarafından üretilerek satışa sunulan hindiler, kümes hayvanları arasında yüksek protein değeri ile göze çarpmaktadır. Hindi Satışı, Hindi Çiftliği’nin en yoğun şekilde gerçekleştirdiği faaliyettir. Tüm hindiler üst düzey koşullarda doğal şekilde yetiştirildikten sonra satılmaya hazır hale gelirler.

Hindilerde Yumurtlama ve Damızlık Dönemi

Yaklaşık olarak 29. Haftaya gelmiş bir hindi, iki hafta içerisinde yumurtlamaya hazırlanır. Bu sürede çiftliğimizdeki hindilerin daima bol bol gün ışığı almasına özel gösterilir. Hindilerde 31. Hafta ile 57. Hafta arasında yumurtlama olabilmektedir. Yumurtalardan sağlıklı ve besili yavrular çıkabilmesi için uygun sıcaklığın sağlanması ve rutubet miktarının ayarlanması önemlidir. Çiftliğimizde hindi satışı için yapılan hindi üretiminin her sürecinde dünya standartları baz alınarak ayarlamalar yapılmaktadır.

Hindi Satışı

Hindi Çiftliği’nde sadece hindilerin değil, tüm kümes hayvanlarının uygun ve kaliteli şartlarda yetişmeleri birinci önceliğimizdir. Bunun için yumurtadan çıktıktan sonra hindi satışının yapıldığı ana kadar, hindilerin yaşayabilecekleri uygun sıcaklık, beslenme şekli ve düzeyi, havalandırma ve hijyen koşullarında yetişmeleri sağlanır. Yetiştirilen hindiler sadece Diyarbakır’a değil, Türkiye’nin birçok şehrine gönderilir.

Diyarbakır’da Hindi Satışında 1 Numara

Çiftliğimiz daha damızlık sürecindeyken hindilerin sağlık kontrollerinin yapılması ve üstün kaliteli kümesleri ile dünya standartlarında hizmet vermektedir. Sürekli olarak denetlenen ve yeniliklere ayak uydurmak için kendini güncelleyen çiftliğimizde hindi satışına hazırlanan hayvanların yetiştirilme sürecinde tüm hastalık ve diğer olumsuz etkenlere karşı korunmaları sağlanır.


SİPARİŞ HATTI:  05523002123