Ana sayfa Ördek Ördek Satışı – Sahibinden Ördek – Satılık Ördek

Ördek Satışı – Sahibinden Ördek – Satılık Ördek

Ördek fiyatları
Ördek fiyatları

Ördek Satışı, Hayvan Çiftliği bünyesinde faydalanabileceğiniz ve mutlaka değerlendirmeniz gereken bir diğer konu da Ördek Satışlarıdır. Ördekler tüm dünya genelinde yoğun olarak yetiştirilen ve tüketilen canlıların başında gelir. Özellikle de yumurtasından ve protein dolu etinden yüksek değerlerde faydalanılır. Tüm dünya halkları tarafından sevilir ve kanatlı kuş türü olarak lezzetle tüketilir. Ördekler de tavuk türleri gibi çiftlikte ve kümeste rahatlıkla yetiştirilebildiği gibi, sanılanın aksine su olmadan da veya suya yakın bir yerde bakılmadan da rahatlıkla büyüyüp gelişebilirler. Susuz ortamda da ördek yetiştirebilirsiniz ancak unutmamanız gereken şey, ördeklerin çiftleşmesi ve döllenme sağlaması için su gerekmektedir. Susuz ortamda yetiştirilen ördekler de büyüyüp sağlıklı olabileceği gibi genel olarak herhangi bir üreme aktivitesi gerçekleştiremezler. Yani dişilerden yumurta almanız zorlaşır.

Ördek Satışı

Bu nedenden dolayı suya yakın bir bölgede yaşıyorsanız veya ördekler için yaratabileceğiniz su alanı varsa mutlaka ördek yetiştirme işi en mantıklı ve yüksek gelirli işlerden birisi olacaktır. Et ve yumurta tüketiminde tavuktan sonra ördekler gelmektedir. Ördeklerin kullanımını hem ticari amaçlar ile yetiştirip satmak üzerine kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda et veya yumurta üretimi için de rahatlıkla yetiştirip bu ürünlerin satışlarını sağlayabilirsiniz. Ördekler diğer türlere oranla oldukça avantajlı bir konumda olabilmektedirler. Ördekleri yetiştirmek ve büyütmek için çok masraflı bakımlara gerek yoktur. Doğaya oldukça dayanıklı ve dirençlidirler. Ördeklerin bir çoğu vahşi doğadan evcilleşmeye başlayan türler oldukları için hiçbir ekstra masrafa gerek duymadan ayıracağınız birçok alanda rahatlıkla büyüyüp yaşayabilirler.

Sahibinden Ördek

Ördekler yapıları ve karakteristik özellikleri gereği oldukça cesur kuşlardır. Dış etmenlerden, doğal şartlardan ve havadan olabildiğince az etkilenirler. Zaten ördeklerin birçoğu en soğuk havalarda dahi denizde, okyanusta suya girip çıkmaktadır. Yapıları gereğince oldukça dayanıklı hayvanlardır. Aynı zamanda ördekler yine yaygın olarak görülen kuş hastalıklarına karşı da oldukça direnç sahibidir. Mısır, buğday, pirinç gibi birçok farklı yem ile beslenebilirler. Hiçbir şekilde yem ayrımı yapmamaktadırlar. Aynı zamanda birçok insan bahçesindeki gereksiz böcek ve elma kurtlarından kurtulmak için de yine ördekleri kullanmaktadırlar.

Satılık Ördek

Siz de hemen bu harika hayvanları Hindi Çiftliği aracılığı ile alıp beslemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


SİPARİŞ HATTI:  05523002123