Ana sayfa Yarka Yarka Satışı – Sahibinden Yarka – Satılık Yarka

Yarka Satışı – Sahibinden Yarka – Satılık Yarka

Ataks yarka satışı
Ataks yarka satışı

Yarka Satışı konusunda firmamız oldukça dikkatli ve profesyonel şekilde hareket etmektedir. Öncelikle insan sağlığı için biliyoruz ki Et ve Süt ürünleri oldukça önemli rol oynuyor. Özellikle de bir hafta içerisinde birden fazla kez tüketmemiz gereken Beyaz Et, Yumurta, Et ve Süt ürünleri gibi başlıca çiftlik gıdaları insan sağlığı için hayati öneme sahip. Bunun bilincinde hareket eden firmamız yıllardan beri tecrübeli ve profesyonel bir şekilde Yarka Satışı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yarka Tavuk dediğimiz tavuklar aslında, büyümüş olan ve gelişme çağındaki Tavuk türlerine verdiğimiz isimdir. Yarka türündeki Piliçler, büyümeden önceki evre anlamına gelmektedir. Yani çok kısa bir süre içerisinde yumurtlamaya başlayacak olan bu tavuklar, çok verimli ve ekonomik tercih olacaktır.

Yarka Satışı

Özellikle Yarkalar 120 ile 140 günlük arası olarak değişmektedir. Tavukların olgunlaşıp yumurtlama dönemi de bu süreye denk gelir. Bu nedenle sizlere sağlıklı ve iyi yetiştirilmiş şekilde Yarka satış imkanını sunuyoruz. Çiftliğimiz bünyesinde çok sağlıklı ve hijyenik koşullarda yetiştirilen, oldukça iyi beslenen tüm hayvanlarımızı sizlerin hizmetine rahatlıkla sunuyoruz.

Sahibinden Yarka

Yarka Tavuk pek bilinmiyor olsa da ülkemizde oldukça önemli bir role sahiptir. Yetişkin bir Yarka yılda 150-200 civarı yumurta vermektedir. Özellikle bu sayı dikkate alındığında neredeyse tek bir hane, bir Yarka tavuğu sayesinde tüm yıl boyunca yumurta yiyebilir durumda olacaktır. İşte tam da bu nedenle besin zincirimizin en önemli halkalarından birisini de iyi bakılmış ve yetiştirilmiş tavuklarımız oluşturmaktadır.

Bu bağlamda Hindiciftligi.com firması olarak sizlere bu şartlar altında yetiştirilen Yarka Satışımızı gönül rahatlığıyla sunuyoruz. Özellikle bu tavukları hem besleme hem de ticaret yapma amacıyla rahatlıkla alabilirsiniz. Yarkalardan alacağınız verim sayesinde çok kısa bir süre içerisinde kazanç sağlamaya başlayacak, ailenizle rahatlık ile organik kahvaltı keyfini yaşayabileceksiniz.

Satılık Yarka

Yarka Tavuklar, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen statüler gereği en lezzetli yumurtaların sahibi olan türlerdir. Aynı zamanda oldukça sağlıklı, bol proteinli olan bu türün yumurtası kesinlikle insan vücudunun ihtiyacı olan gündelik protein değerini karşılamaktadır.

Firmamız bünyesinde Yarka Satışı için bizimle rahatlıkla iletişime geçebilir ve en iyi çiftlik hayvanlarını ve çiftlik ürünlerini rahatlıkla inceleyip satın alabilirsiniz.


SİPARİŞ HATTI:  05523002123